DJECO Veiklības spēle - Skandināvu ķegļu komplekts, DJ02040

| Klasiskā skandināvu spēle (Mölkky), kas pielāgota bērniem, papildinot ķegļus ar skaistām ilustrācijām, kā arī ieviešot mazāku metamķegli (20 cm)... Lasīt visu
29.95€

Par preci

 | Klasiskā skandināvu spēle (Mölkky), kas pielāgota bērniem, papildinot ķegļus ar skaistām ilustrācijām, kā arī ieviešot mazāku metamķegli (20 cm) un vieglākus noteikumus. 
  
 Spēlētāju skaits: 2 un vairāk, var spēlēt arī komandās.
 
 Komplektā ietilpst: 8 koka ķegļi “Dzīvnieki”, 1 kociņš mešanai, 10 lapas rezultātu pierakstīšanai un maisiņš ērtākai uzglabāšanai.
 
 Spēles mērķis: apgāzt visus dzīvniekus.
  
 Spēles norise: novietojiet visus ķegļus vienuviet, ar dzīvnieku sejiņām pret spēlētājiem, kā parādīts attēlā. Lai pielāgotu grūtības pakāpi, spēlētāji, kas ir 4-6 gadus veci, stāv 1 vai 2 metru attālumā no ķegļiem, bet 7 gadus veci un vecāki spēlētāji stāv 2 līdz 4 metru attālumā. Šī ir metiena zona.
 
  Spēli sāk jaunākais spēlētājs, metot kociņu ķegļu virzienā, mēģinot tiem trāpīt un tos apgāzt.
 
 • Ja ķeglis pilnībā nokrīt, tas tiek atzīmēts rezultātu lapā;
 
 • Ja ķeglis nokrīt tikai daļēji (tas uzkrīt citam ķeglim vai mestajam kociņam, pilnībā neskarot zemi), ķeglis netiek ieskaitīts.
 
 • Ja nokrīt vairāki ķegļi, tie visi tiek atzīmēti rezultātu lapā.
  
 Pēc metiena nokritušais ķeglis (-ļi) tiek atkal piecelts, bet novietots tālakajā punktā, kur tas nokritis, pagriežot dzīvnieku galvas pret metiena zonu. Tādējādi spēles gaitā attālums starp ķegļiem un to attālums no metiena zonas palielinās. 
  
 Pēc tam kociņš mešanai pāriet pie nākamā spēlētāja, un viņš to izmet, tēmējot uz kādu no ķegļiem. 
 
 Svarīgi! Spēles mērķis ir nogāzt visus dzīvniekus, tādēļ, ja pirmajā gājienā izdevies nogāzt, piemēram, pingvīnu, tad nākošajā gājienā jācenšas nogāzt kādu citu dzīvnieku. 
  
 Spēles beigas: spēle beidzas, kad vienam no spēlētājiem ir izdevies notriekt visus 8 dzīvnieku ķegļus. Šis spēlētājs tiek pasludināts par uzvarētāju!
 
 Spēlētāji var izlemt, ka spēli veidos vairākas partijas. Šajā gadījumā, kad kāds no spēlētājiem ir nogāzis visus 8 ķegļus, visi ķegļi atkal tiek novietoti vienuviet, lai sāktu jaunu spēli. Spēlētāji ņem jaunu lapu rezultātu reģistrēšanai. Spēle sākas ar spēlētāju, kurš iepriekšējā spēlē guva vismazāk punktu. Visu spēļu beigās uzvar spēlētājs, kurš nogāž visvairāk ķegļu.
  
 Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam, satur sīkas detaļas, pastāv aizrīšanās risks.
 

Artikuls
DJ02040
Vecums
4+ gadi
Ražotājs
DJECO
Valsts
Karogs France
Pieejams veikalos
Īslaicīgi nav pieejams