FurReal iInteraktīvs plīša dzīvnieks Pingvīns

Izpētiet pārsteidzoši interaktīvo mājdzīvnieku pasauli ar mīļāko draugu kolekciju furReal! furReal Lil’ Wilds Posey the Penguin interaktīvā plīša rotaļlieta ir eksotisks... Lasīt visu
57.90€

Par preci

Izpētiet pārsteidzoši interaktīvo mājdzīvnieku pasauli ar mīļāko draugu kolekciju furReal! 

furReal Lil’ Wilds Posey the Penguin interaktīvā plīša rotaļlieta ir eksotisks mājdzīvnieks, kuru bērniem ļoti patiks barot, rotaļāties ar to un apmīļot. 

Iedomājieties, ka Antarktīdas pingvīns ir jūsu mājdzīvnieks! 
Bērni var barot viņu ar 5 kārumiem, kas nokrīt lejā pa viņas barības vadu – bērniem tikai jāatver aizvars apakšā, jāpaņem tie un atkal jāsāk barot dzīvnieciņu! 

Pingvīnu meitene Posija vienmēr priecājas, ka viņu apmīļo; apmīļojot bērni var izvilināt no viņas vairāk nekā 40 skaņas un citas reakcijas, tostarp sirsnīgu buču un rotaļīgas skaņas… nemaz nerunājot par vairākiem vareniem čiepstieniem! (Viņa droši vien domā, ka ir liels putns, vai trenējas par tādu kļūt!) 
Kad Posija pieklust, viņu var jauki apčubināt un samīļot. Nepieradināts un tik mīļš draugs, ko barot un ar ko spēlēties!
Komplektā esošās baterijas ir paredzētas tikai izmēģināšanai. Lūdzu, iegādājieties jaunas baterijas, lai izmantotu visas šī produkta priekšrocības.

Artikuls
F3512
Vecums
4+ gadi
Ražotājs
FUR REAL
Valsts
Karogs United Kingdom

Līdzīgās preces