TUBAN Ziepju burbuļi - 60 ml, TU3617

Atver pudelīti un sāc pūst burbuļus! Burbuļu riņķis ir piestiprināts pie pudelītes korķīša. Izturīgi burbuļi un patīkama smarža - tas noteikti... Lasīt visu
0.70€

Par preci

Atver pudelīti un sāc pūst burbuļus! Burbuļu riņķis ir piestiprināts pie pudelītes korķīša. 

Izturīgi burbuļi un patīkama smarža - tas noteikti raksturo šos ziepju burbuļus. Šis šķidrums ir ideāli piemērots burbuļu pūšanai un dažādiem burbuļu trikiem.

Vadlīnijas: Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, pūtiet burbuļus mitrā, vēsā laikā, kad gaisa mitrums ir virs 40%, kad ārā ir migla, mākoņains vai uzreiz pēc lietus. Karstās, saulainās dienās burbuļi var neizdoties. Labākais laiks burbuļu veidošanai ir agri rīti vai uzreiz pēc saulrieta. Ja burbuļus veidojat iekštelpās, labākam rezultātam izsmidziniet telpā tīru ūdeni. Daži cilvēki sakrata šķidrumu, līdz tas saputo, domājot, ka tādējādi veidosies labāki burbuļi, taču tas tā NAV, tieši pretēji, sakratīšana apgrūtina burbuļu pūšanu un tie būs mazāki. Ja šķidrums ir saputojis, pirms burbuļu pūšanas noņemiet putu virskārtu.

Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam, pastāv aizrīšanās risks. Nav paredzēts dzeršanai! Ja šķidrums tiek norīts, uzdzeriet tam daudz tīra ūdens un meklējiet medicīnisku palīdzību! Ja šķidrums nonāk acīs, nekavējoties skalojiet acis ar lielu ūdens daudzumu. Lietojiet šķidrumu tikai pieaugušo uzraudzībā! Iepakojums nav rotaļlieta! Turēt bērniem nepieejamā vietā! Ieteikumi: Pirms lietošanas, viegli sakratiet. Uzglabājiet istabas temperatūrā. Ja gaisa temperatūra ir zem 10 °C, šķidrums zaudē tā ķīmiskās īpašības. Ja šķidrums atradies vēsumā, pirms lietošanas to sasildiet un viegli sakratiet. Ziepju burbuļi var astāt traipus.
Artikuls
TU3617
Ražotājs
TUBAN
Valsts
Karogs Poland
Pieejams veikalos
Īslaicīgi nav pieejams