Par Mums

Mūsu stāsts


Jau gandrīz 30 gadu piedāvājam nepieciešamās preces mazuļiem jau no piedzimšanas brīža līdz pat pusaudžu vecumam.

Ar lepnumu varam teikt, ka nu jau mūsu pirmo klientu mazuļi ir izauguši un paši kļuvuši par jaunajiem vecākiem.

Arī mēs pa šiem gadiem esam izauguši no maza veikaliņa mazpilsētā līdz vienam no vadošajiem bērnu preču uzņēmumiem Vidzemē ar veikaliem Cēsīs un Siguldā, un tagad arī internetā www.kido.lv.

Mūsu mērķis ir piedāvāt nepieciešamās preces mazuļiem jau no piedzimšanas brīža līdz pusaudžu vecumam. Veikalu sortimentā atradīsiet gan stilīgus un ērtus apģērbus un apavus bērniem, gan attīstošas un izklaidējošas rotaļlietas, gan citas nepieciešamās preces. Uzņēmuma vadītāja Judīte atzīst: "Esam ieguldījuši laiku un darbu  veidojot un paplašinot preču sortimentu – tas ir interesanti, jo vēlamies piedāvāt kvalitatīvas preces par saprātīgām cenām, kas iepriecinās gan bērnus, gan viņu vecākus.".

Šobrīd strādājam pie tā, lai klientiem no jebkuras vietas Latvijā būtu ērti iepirkties pie mums arī e-veikalā www.kido.lv. Kā  arī vēlamies informēt, ka esam izauguši no mūsu veikalu līdzšinējā nosaukuma “BĒBIS” un aicinām iepirkties mūsu veikalos ar jauno nosaukumu “KIDO”.

Prieks sadarboties un atbalstīt Goda ģimenes Latvijā!
Jau vairākus gadus, iepērkoties mūsu veikalos KIDO Siguldā un Cēsīs, uzrādot Goda ģimenes karti un personu apliecinošu dokumentu, iegūstat -10% atlaidi bērnu apģērbiem, apaviem un rotaļlietām.
Tagad tādu pašu -10% atlaidi iegūsiet iepērkoties arī mūsu internetveikalā www.kido.lv, ievadot atlaižu kodu: godagimene. Pasūtījumā pie papildus ziņām norādiet savas Goda ģimenes kartes numuru.