Lodger Wrapper Folklore Fleece ietinamā sedziņa 2 in 1, Drizzle,WPF629

PRODUKTA APRAKSTS Mūsu jaukā kolekcija ir papildināta ar šo jauko mīksto ietinamo sedziņu no 100% flīsa auduma. Ietinamā sedziņa ir... Lasīt visu
46.90€

Par preci

PRODUKTA APRAKSTS

Mūsu jaukā kolekcija ir papildināta ar šo jauko mīksto ietinamo sedziņu no 100% flīsa auduma. Ietinamā sedziņa ir ieguvusi unikālu un greznu izskatu, pateicoties folkloras rakstam ar skaistiem zīmējumiem. Pie sedziņas ir iestrādāta kabata, kuru var izmantot māneklīša vai mazu rotaļlietu glabāšanai. Ietinamā sedziņa var lietojama mazulim līdz 12 mēnešiem, pēc tam to var izmantot kā sedziņu vai rotaļu paklājiņu.

Daudzfunkcionāla ietinamā sedziņa

Wrapper 3 vienā bērnu ietinamā sedziņa ir lieliski piemērota jaundzimušajam mazulim. Ietinamo sedziņu var izmanto arī auto krēsliņā pateicoties parocīgajiem atvērumiem aizmugurē. Ceļojumu gultiņā  to varat izmantot kā ērtu segu, lai mazulim būtu silti. Bērnu ietinamā sedziņa ir izgatavota ar velcro aizdari, kas notur ietinamo segu vietā. Papildu komfortam un ķermeņa siltuma saglabāšanai varat izveidot kapuci, pavelkot aiz auklas augšpusē. Atlociet bērnu ietinamo segu, un jums būs pieejams rotaļu paklājiņš.

  • Wrapper var izmantot no dzimšanas, piemēram, Jūsu pirmās pastaigas laikā ar ratiņiem
  • Unikāla dizaina kapuce Jūsu mazuļa papildus komfortam un ķermeņa siltuma saglabāšanai
  • Var droši lietot jebkurā autokrēsliņā
  • Siltas un ērtas
Artikuls
WPF629 (Drizzle)
Krāsa
Pelēka
Ražotājs
LODGER
Valsts
Karogs Netherlands

Līdzīgās preces