Lodger Wrapper Newborn Empire kokvilnas ietinamā sedziņa, Sensitive, WP075

PRODUKTA APRAKSTS Lodger Wrapper Newborn kokvilnas ietinamā sedziņa. Vecums: no dzimšanas līdz 12 mēnešiem. Sastāvs: 80% kokvilna, 20% poliesters. Lodger... Lasīt visu
35.90€ 29.90€

Par preci

PRODUKTA APRAKSTS

Lodger Wrapper Newborn kokvilnas ietinamā sedziņa. Vecums: no dzimšanas līdz 12 mēnešiem. Sastāvs: 80% kokvilna, 20% poliesters.

Lodger Wrapper Newborn kokvilnas ietinamo sedziņu var lietot mazuļa jaciņas vietā, kā arī tā ir lieliski piemērota kā rotaļu paklājiņš mazuļa aktīvākajos brīžos. Ar sedziņu Jūsu mazulis jutīsies ērti gan ratos/ratu kulbiņā pastaigu laikā, gan arī gultiņā mājās.

Sedziņai ir savelkama augšējā mala, lai varētu izveidot kapucīti ap mazuļa galvu, tādējādi nodrošinot mazulim papildu komfortu un saglabājot ķermeņa siltumu. Četras vienkāršas darbības un Jūsu mazulis jau ir ietīts sedziņā!

Sedziņa ir īpaši piemērota māmiņām, zīdot/ēdinot mazuli. Piemērota lietošanai, dodoties pastaigās pavasarī un vasarā, kā arī iekštelpās.

Lietošana:
• 0 - 6 mēn. – kā ietinamā sedziņa
• 0 - 12 mēn. – kā rotaļu paklājiņš
Sedziņas galvenās īpašības: ļoti mīksts materiāls, augsta gaisa caurlaidība, optimāla mazuļa ķermeņa siltuma regulācija. Lodger Wrapper Newborn kokvilnas ietinamā sedziņa ir izgatavota no ļoti mīkstas kokvilnas, kas ir izturīga un mitrumu absorbējoša, kā arī ražota no dabīgām kokvilnas šķiedrām. Siltā laikā kokvilna saglabā patīkamu vēsumu. 
Sedziņas kopšana:
• Pirmoreiz mazgājot kokvilnas izstrādājumu, iemērciet to aukstā ūdenī vismaz uz stundu, tādējādi izvairoties no izstrādājuma saraušanās. Kad kokvilnas izstrādājums ir pilnībā izmircis, Jūs varat to mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā 40ºC režīmā.
• Pirms mazgāšanas ieteicams aizlīmēt visus lipekļus, ja tādi ir pieejami attiecīgajā kokvilnas izstrādājumā.

Artikuls
WP075 (Sensitive)
Krāsa
Rozā
Ražotājs
LODGER
Valsts
Karogs Netherlands