Philips AVENT Natural Response pretkoliku pudelīte ar AirFree vārstu 260 ml, 1M+ , SCY673/01

Nodrošina mierīgu, komfortablu plūsmu. Natural Response knupītis atbalsta mazuļa unikālo zīšanas, norīšanas un elpošanas ritmu, bet AirFree vārsts ir veidots,... Lasīt visu
11.95€

Par preci

Nodrošina mierīgu, komfortablu plūsmu. Natural Response knupītis atbalsta mazuļa unikālo zīšanas, norīšanas un elpošanas ritmu, bet AirFree vārsts ir veidots, lai nepieļautu gaisa nonākšanu mazuļa vēderā, nodrošinot papildu aizsardzību pret kolikām, gāzēm un atviļņa veidošanos.

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

Viegli apvienot barošanu ar krūti un barošanu ar pudelīti

Dabisks satvēriens ar krūts formas knupi

Knupis atbrīvo pienu, kad mazulis aktīvi dzer

Citas priekšrocības

Izvēlieties pareizo plūsmas knupi savam mazulim

Nepilošais knupis novērš noplūdes un piena zudumu

Saderīga ar Philips Avent produktu klāstu

Viegli turēt pat mazām rokām

Vienkārša izmantošana un tīrīšana un ātra salikšana

Natural Response knupji, kā arī pudelītes nesatur BPA

Esiet pacietīgs, kamēr mazulis pielāgojas

AirFree vārsts radīts mazākai gaisa norīšanai

Paredzēts, lai samazinātu barošanas problēmas

IZCELTIE PRODUKTI

Dabisks satvēriens

Plašais, mīkstais un elastīgais knupis ir paredzēts, lai imitētu krūts formu un sajūtu, palīdzot mazulim ērti ieķerties un ēst.

Natural Response knupis

Natural Response knupis pielāgojas jūsu mazuļa dabiskajam barošanas ritmam, nodrošinot, ka ir viegli apvienot barošanu ar krūti un barošanu ar pudelīti. Knupim ir unikāla atvere, kas atbrīvo pienu tikai tad, kad mazulis aktīvi dzer. Līdz ar to, kad mazulis ietur pauzi, lai norītu un elpotu, arī piena padeve tiek apturēta.

Airfree vārsts

AirFree vārsts ir paredzēts, lai nodrošinātu papildu aizsardzību pret barošanas problēmām, novēršot gaisa nokļūšanu mazuļa vēderā, barojot vertikālā stāvoklī.

Piemērotas knupja plūsmas atrašana

Katrs mazulis ēd atšķirīgi, kā arī attīstās savā tempā. Esam izveidojuši dažādus plūsmas ātrumus, lai jūs varētu atrast piemērotāko jūsu mazulim un personalizēt jūsu pudelīti. Visi Natural Response knupji ir izgatavoti no mīksta silikona.

Nepilošs knupis

Knupja atvere ir veidota, lai atbrīvotu pienu tikai tad, kad mazulis ēd. Līdz ar to varat droši izvairīties no piena zuduma mājās vai ceļā.

Saderība produktu klāsta ietvaros

Mainiet un pieskaņojiet mūsu piena sūkņa, pudelītes un krūzītes detaļas, izveidojiet komplektu, kas atbilst jūsu vajadzībām un lietojiet, kad nepieciešams.

Viegli satverama

Ergonomisko pudelīti ir viegli satvert jebkurā leņķī, lai nodrošinātu maksimālu komfortu barošanas laikā. Viegli turēt jūsu rokām un sīciņām rokām.

Vienkārša izmantošana un tīrīšana

Platais pudelītes kakliņš padara vieglāku uzpildi un tīrīšanu. Tikai dažas detaļas ātrai un vieglai salikšanai, jo AirFree vārsts sastāv tikai no vienas detaļas.

Nesatur BPA

Philips Avent Natural pudelītes un knupji ir ražoti no BPA* nesaturoša materiāla.

Esiet pacietīgs, kamēr mazulis pielāgojas

Mūsu jaunās Natural Response zīdaiņu pudelītes atšķiras no brīvās plūsmas zīdaiņu pudelītēm. Tāpat kā ēdot no krūts, var būt nepieciešami vairāki mēģinājumi, lai to iemācītos. Tas ir pilnīgi dabiski

SPECIFIKĀCIJAS

Kas ir iekļauts

9 oz/260 ml zīdaiņu pudelīte: 1 pcs

Kas ir iekļauts

Flow 3 knupis: 1 gab.

Artikuls
SCY673/01
Vecums
1+ mēneši
Ražotājs
Philips Avent
Valsts
Karogs Netherlands

Līdzīgās preces